Ufff, almost canโt believe it! Eindelijk! Na twee en een half jaar kan ik het eindelijk vertellen. Hold on to your horses hier komt ie dan:
IK HEB MIJN EIGEN THEELIJN GEMAAKT!!!
Je hebt geen idee hoe lang ik hier naar heb uitgekeken. Na al die jaren gepassioneerd met thee bezig te zijn en verschillende opleidingen tot theesommelier, komt hier dan het summum van mijn thee-ambitie naar boven. Het idee begon in het najaar van 2018 om een eigen lijn te starten. Met enerzijds speciale theeโtjes die ik zorgvuldig uitgekozen heb, allemaal van speciale en authentieke velden. En anderzijds blends en melanges, al dan niet met theeblaadjes, bloemen, stukjes fruit en kruiden, die ik zelf samenstelde. Ik stel je graag voor aan: AMBAR Tea.
Waarvoor staat AMBAR TEA?

Voor AMBAR Tea wou ik een ongelooflijke kwaliteit kunnen bieden en dat toch voor een haalbare prijs. Meer dan eender wat wil ik mensen kennis laten maken met de betere thee en al zijn prachtige eigenschappen. Maar ook met de waarde van het zetten van een losse thee. Niet alleen qua kwaliteit, maar ook qua feel-good. Dat kleine momentje voor jezelf nemen, het bevat zoveel potentieel! Voor AMBAR Tea koos ik dan ook voor pure loose leaf thee, met prachtige losse theebladeren, en bovendien volledig biologisch. En dit voor een zeer haalbare prijs โ in my honest opinion.
Twee types in de AMBAR lijn


Van waar de naam AMBAR?
De naam AMBAR heeft een zeer gelaagde betekenis. Het is het Spaanse woord voor amber, de kleur van de traditionele zwarte thee, de thee die mijn mama altijd dronk toen ik klein was. Maar amber is ook een gemstone. Eentje die staat voor een momentopname, voor zen en rust, en ook dat is thee voor mij.
Thee.be
Maar dat is niet alles. Want behalve mijn eigen theelijn steek ik ook mee mijn schouders onder het nieuwe platform Thee.be. Dit is dรฉ online plek waar je mijn eigen theelijn AMBAR kan vinden, maar ook alle toebehoren en nog evele andere theeโtjes. Je vindt er een heel brede range van infusies en thees, van klassieke brandnetelthee over Turkse appelthee tot specialiteiten als Lapsang Souchong en Silver Needle bijvoorbeeld. Matchabowls en kloppers, waterketels op temperatuur, leuke theepotten en filters, onderzetters met een kaarsje,.. You name it! Ook educatie zal hier een prominente plek krijgen. Zowel interessante info over de herkomst, cultuur en geschiedenis van thee, alsook tips over hoe het perfecte kopje thee te schenken komen aan bod op de Thee.be blog.
Ik ben bijzonder trots dat ik na lang en hard werken zowel AMBAR als Thee.be mag presenteren aan je. Niet enkel de spreekwoordelijke bloed, zweet en tranen heeft het me gekost, ook slapeloze nachten, twijfels, vergissingen, best veel centjes en af en toe de moed die me in de schoenen zakte hoorde erbij. Maar gelukkig was de passie altijd veel groter dan de twijfel. En hier zijn we dan.. Twee en een half jaar later. En ik ben apetrots op het resultaat!



Thee.be
Blij nog eens van je te horen. Begon je al serieus te missen. Wanneer komt er nog eens een boek uit . Groetjes sylvia uit maldegem
In juni een nieuw kookboek!! ๐ <3
prachtig zo een niichtje in de familie veel liefs van tant Jeanine
Hoi Steffi, kan ik je thee ook in een winkel kopen? Pakketjes thuis laten leveren is hier geen optie. Er loopt nogal wat misโฆ Groetjes, Birgit
Hi Birgit,
Momenteel nog niet maar we hopen binnenkort in wat meer fysieke winkels te liggen. Je kan alle AMBAR theetjes wel proeven รฉn kopen bij Charlies in Antwerpen in de Volksstraat.
We shoppen over de gehele Benelux dus mocht je ze op een ander adres willen laten toekomen, dat kan ook natuurlijk. ๐
Veel theeplezier!
Groetjes,
Steffi